SMC3K33CA-M3/57
DigiKeys varenummer
SMC3K33CA-M3/57GITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMC3K33CA-M3/57GICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMC3K33CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMC3K33CA-M3/57
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
53,3V Klemme 56,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
SMC3K33CA-M3/57 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
56,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
36,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,3V