SMBJ85CA-M3/52 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Semtech Corporation
Comchip Technology
137V Klemme 4,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ85CA-M3/52
DigiKeys varenummer
SMBJ85CA-M3/52-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ85CA-M3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
85V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
94,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
137V