SMBJ58D-M3/H
DigiKeys varenummer
112-SMBJ58D-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-SMBJ58D-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-SMBJ58D-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ58D-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 92.3VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
92,3V Klemme 6,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
58V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
65,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
92,3V