SMBJ45D-M3/I
DigiKeys varenummer
SMBJ45D-M3/IGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ45D-M3/IGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ45D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ45D-M3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 71.6VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
71,6V Klemme 8,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
8,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
71,6V