SMBJ33D-M3/I
DigiKeys varenummer
SMBJ33D-M3/IGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ33D-M3/IGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ33D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ33D-M3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 52.5VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
52,5V Klemme 11,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
37,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
52,5V