SMBJ33CA-E3/5B
DigiKeys varenummer
SMBJ33CA-E3/5BGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ33CA-E3/5BGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ33CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ33CA-E3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
53,3V Klemme 11,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ33CA-E3/5B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
36,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,3V