SMBJ28A-E3/5B
DigiKeys varenummer
SMBJ28A-E3/5BGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ28A-E3/5BGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ28A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ28A-E3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45,5V Klemme 13,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ28A-E3/5B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
13,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,5V