SMBJ26A-M3/52 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 4.525
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
På lager: 790
42,1V Klemme 14,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ26A-M3/52
DigiKeys varenummer
SMBJ26A-M3/52-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ26A-M3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V