SMBJ150D-M3/H
DigiKeys varenummer
112-SMBJ150D-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-SMBJ150D-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-SMBJ150D-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ150D-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 239VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
239V Klemme 2,53A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,53A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
150V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
170V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
239V