SMBJ12D-M3/H
DigiKeys varenummer
SMBJ12D-M3/HGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ12D-M3/HGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ12D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ12D-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.6VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19,6V Klemme 30,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
30,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
13,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,6V