SMBJ11A-E3/5B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Direkte
På lager: 0
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
STMicroelectronics
18,2V Klemme 33A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMBJ11A-E3/5B
DigiKeys varenummer
SMBJ11A-E3/5B-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ11A-E3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
33A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
11V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
12,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
18,2V