SMBJ11A-E3/52
DigiKeys varenummer
SMBJ11A-E3/52GITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMBJ11A-E3/52GICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMBJ11A-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ11A-E3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18,2V Klemme 33A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMBJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
33A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
11V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
12,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
18,2V