SMA6F70A-M3/H
DigiKeys varenummer
112-SMA6F70A-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-SMA6F70A-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-SMA6F70A-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMA6F70A-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 70VWM 113VC DO221AC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
113V Klemme 5,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
113V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Telekommunikation
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
70V
Pakke/hus
DO-221AC, SMA, flade ledere
Spænding - Nedbrud (min.)
77,8V