SMA6F100A-M3/I
DigiKeys varenummer
112-SMA6F100A-M3/ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMA6F100A-M3/I
Beskrivelse
TVS DIODE 100VWM 162VC DO221AC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
162V Klemme 3,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-221AC (SlimSMA)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
162V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
600W
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
100V
Pakke/hus
DO-221AC, SMA, flade ledere
Spænding - Nedbrud (min.)
111V