SA78AHE3/54
DigiKeys varenummer
SA78AHE3/54-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SA78AHE3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 126VC DO204AC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
126V Klemme 4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-204AC (DO-15)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
500W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Pakke/hus
DO-204AC, DO-15, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
86,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
126V