SA30A-E3/54
DigiKeys varenummer
SA30A-E3/54GITR-ND - Tape & Reel (TR)
SA30A-E3/54GICT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SA30A-E3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO204AC
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,4V Klemme 10A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-204AC (DO-15)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
500W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-204AC, DO-15, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
33,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V