PLZ4V3B-G3/H
DigiKeys varenummer
PLZ4V3B-G3/HGITR-ND - Tape & Reel (TR)
PLZ4V3B-G3/HGICT-ND - Afskåret tape (CT)
PLZ4V3B-G3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLZ4V3B-G3/H
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 960MW DO219AC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 4.3 V 960 mW ±3,02% Overflademontering DO-219AC (microSMF)
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Tolerance
±3,02%
Effekt - Maks.
960 mW