PLZ33A-G3/H er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 33 V 500 mW ±3% Overflademontering DO-219AC (microSMF)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-219AC
PLZ33A-G3/H
DigiKeys varenummer
PLZ33A-G3/HGITR-ND - Tape & Reel (TR)
PLZ33A-G3/HGICT-ND - Afskåret tape (CT)
PLZ33A-G3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLZ33A-G3/H
Beskrivelse
DIODE ZENER 33V 500MW DO219AC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
65 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
200 nA @ 25 V
Serie
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
150°C
Tolerance
±3%
Effekt - Maks.
500 mW