PLZ13B-G3/H
DigiKeys varenummer
112-PLZ13B-G3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-PLZ13B-G3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-PLZ13B-G3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PLZ13B-G3/H
Beskrivelse
DIODE ZENER 13V 500MW DO219AC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 13 V 500 mW ±3% Overflademontering DO-219AC (microSMF)
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
14 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
200 nA @ 10 V
Serie
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
800 mV @ 10 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
150°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Pakke/hus
Tolerance
±3%
Leverandørs enhedspakning
DO-219AC (microSMF)
Effekt - Maks.
500 mW