MSP3V3HM3/89A
DigiKeys varenummer
MSP3V3HM3/89AGITR-ND - Tape & Reel (TR)
MSP3V3HM3/89AGICT-ND - Afskåret tape (CT)
MSP3V3HM3/89AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSP3V3HM3/89A
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 11.5V DO219AD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11,5V Klemme 87A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-219AD (MicroSMP)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
87A (8/20µs)
Mfr
Effekt - Peak-impuls
150W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
3,3V
Pakke/hus
DO-219AD
Spænding - Nedbrud (min.)
4,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
11,5V