MBRB25H45CTHE3/45 er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
IXYS
På lager: 0
Datablad
Diode-række 1-pars almindelig katode 45 V 15A Overflademontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBRB25H45CTHE3/45
DigiKeys varenummer
MBRB25H45CTHE3/45-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBRB25H45CTHE3/45
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO263AB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Producenter
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 45 V
Emballage
Rør
Driftstemperatur - Samling
–65°C – 175°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Klasse
Automotive
Diodekonfiguration
1-pars almindelig katode
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) (pr. diode)
15A
Leverandørs enhedspakning
TO-263AB
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
640 mV @ 15 A