MBR10100-E3/4W
DigiKeys varenummer
MBR10100-E3/4WGI-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBR10100-E3/4W
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 10A Hulmontering TO-220AC
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
800 mV @ 10 A
Mfr
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 100 V
Emballage
Rør
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-220AC
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Driftstemperatur - Samling
-65°C – 150°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A