GSD2004W-E3-08
DigiKeys varenummer
112-GSD2004W-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-GSD2004W-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-GSD2004W-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GSD2004W-E3-08
Beskrivelse
DIODE STANDARD 240V 225MA SOD123
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 240 V 225mA Overflademontering SOD-123
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
50 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 240 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
240 V
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
225mA
Driftstemperatur - Samling
150°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 100 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)