GDZ4V7B-G3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Diodes Incorporated
På lager: 875
Dioder – Zener 4.7 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ4V7B-G3-18
DigiKeys varenummer
GDZ4V7B-G3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ4V7B-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
2 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW