GDZ4V3B-G3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
onsemi
På lager: 445
Dioder – Zener 4.3 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ4V3B-G3-18
DigiKeys varenummer
GDZ4V3B-G3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ4V3B-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW