GDZ3V9B-E3-08 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
Dioder – Zener 3.9 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ3V9B-E3-08
DigiKeys varenummer
GDZ3V9B-E3-08-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ3V9B-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW