GDZ3V3B-G3-08 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 12.000
Datablad
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
På lager: 47
Dioder – Zener 3.3 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ3V3B-G3-08
DigiKeys varenummer
GDZ3V3B-G3-08-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ3V3B-G3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
120 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
20 µA @ 1 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW