GDZ30B-G3-08 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 30.000
Datablad
Parametrisk ækvivalent
onsemi
Dioder – Zener 30 V 200 mW ±4% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ30B-G3-08
DigiKeys varenummer
GDZ30B-G3-08-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ30B-G3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
200 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 23 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±4%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW