GDZ22B-G3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
onsemi
onsemi
På lager: 75
Dioder – Zener 22 V 200 mW ±4% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ22B-G3-18
DigiKeys varenummer
GDZ22B-G3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ22B-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 22V 200MW SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 17 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Leverandørs enhedspakning
SOD-323
Tolerance
±4%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW