GDZ20B-G3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
På lager: 171
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
Dioder – Zener 20 V 200 mW ±4% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ20B-G3-18
DigiKeys varenummer
GDZ20B-G3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GDZ20B-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 20V 200MW SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
85 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 15 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±4%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW