GDZ15B-E3-08 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Dioder – Zener 15 V 200 mW ±4% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GDZ15B-E3-08
DigiKeys varenummer
112-GDZ15B-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-GDZ15B-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-GDZ15B-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
GDZ15B-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
42 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 11 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±4%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW