BZX84B13-E3-08
DigiKeys varenummer
112-BZX84B13-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-BZX84B13-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-BZX84B13-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX84B13-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 13 V 300 mW ±2% Overflademontering SOT-23-3
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
300 mW