BZX384C8V2-E3-08 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | BZX384C8V2-E3-08 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323 |
Producentens standard leveringstid | 99 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder – Zener 8.2 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (maks.) (Zzt) 15 Ohms |
Mfr | Strøm - Lækstrøm @ Vr 700 nA @ 5 V |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflademontering |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus |
Spænding - Zener (Nom) (Vz) | Leverandørs enhedspakning SOD-323 |
Tolerance ±5% | Grundlæggende varenummer |
Effekt - Maks. 200 mW |