BZX384C4V7-E3-08
DigiKeys varenummer
BZX384C4V7-E3-08GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX384C4V7-E3-08GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZX384C4V7-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX384C4V7-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 4.7 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-323
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BZX384C4V7-E3-08 Modeller
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
3 µA @ 2 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW