BZX384C39-G3-18 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Dioder – Zener 39 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX384C39-G3-18
DigiKeys varenummer
BZX384C39-G3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZX384C39-G3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BZX384C39-G3-18 Modeller
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
130 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 27.3 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW