BZX384C30-HE3-18 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 26.370
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Dioder – Zener 30 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX384C30-HE3-18
DigiKeys varenummer
BZX384C30-HE3-18-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZX384C30-HE3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BZX384C30-HE3-18 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 21 V
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Forældet
Tolerance
±5%
Effekt - Maks.
200 mW
Grundlæggende varenummer
Impedans (maks.) (Zzt)
80 Ohms