BZX384C12-E3-08 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 144
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Dioder – Zener 12 V 200 mW ±5% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX384C12-E3-08
DigiKeys varenummer
BZX384C12-E3-08GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX384C12-E3-08GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZX384C12-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX384C12-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW