BZX384B16-E3-08 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
På lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
Dioder – Zener 16 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZX384B16-E3-08
DigiKeys varenummer
112-BZX384B16-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-BZX384B16-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-BZX384B16-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX384B16-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 11.2 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW