BZX384B13-E3-08
DigiKeys varenummer
BZX384B13-E3-08GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX384B13-E3-08GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZX384B13-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZX384B13-E3-08
Beskrivelse
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 13 V 200 mW ±2% Overflademontering SOD-323
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±2%
Grundlæggende varenummer
Effekt - Maks.
200 mW