BZW04-128HE3/54 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
207V Klemme 2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-204AL (DO-41)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZW04-128HE3/54
DigiKeys varenummer
BZW04-128HE3/54-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZW04-128HE3/54
Beskrivelse
TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
128V
Pakke/hus
DO-204AL, DO-41, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
143V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
207V