BZG05C9V1TR er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Central Semiconductor Corp
På lager: 3.221
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 196.249
Datablad
onsemi
Billede for BZG05C9V1TR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZG05C9V1TR
DigiKeys varenummer
BZG05C9V1TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZG05C9V1TR
Beskrivelse
DIODE ZENER 9.1V 1.25W DO214AC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 9.1 V 1.25 W Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Mfr
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Effekt - Maks.
1.25 W
Pakke/hus
Impedans (maks.) (Zzt)
200 Ohms
Strøm - Lækstrøm @ Vr
1 µA @ 6.8 V