Billede for BZG05C24TR3 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZG05C24TR3
DigiKeys varenummer
BZG05C24TR3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BZG05C24TR3
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 1.25 W Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 200 mA
Mfr
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Effekt - Maks.
1.25 W
Pakke/hus
Impedans (maks.) (Zzt)
600 Ohms
Strøm - Lækstrøm @ Vr
500 nA @ 18 V