BAS70-00-HE3-08 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 3.207
Datablad
Dioder 70 V 200mA Overflademontering SOT-23-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BAS70-00-HE3-08
DigiKeys varenummer
BAS70-00-HE3-08GITR-ND - Tape & Reel (TR)
BAS70-00-HE3-08GICT-ND - Afskåret tape (CT)
BAS70-00-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70-00-HE3-08
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT233
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 30 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
2pF @ 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Forældet
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 50 mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed