BAS70-00-E3-08
DigiKeys varenummer
BAS70-00-E3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
BAS70-00-E3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
BAS70-00-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70-00-E3-08
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT233
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 70 V 200mA Overflademontering SOT-23-3
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
5 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 30 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
200mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 50 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed