1N4151WS-E3-18
DigiKeys varenummer
1N4151WS-E3-18GITR-ND - Tape & Reel (TR)
1N4151WS-E3-18GICT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1N4151WS-E3-18
Beskrivelse
DIODE STANDARD 50V 150MA SOD323
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 50 V 150mA Overflademontering SOD-323
Kategori
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed
Mfr
Omvendt gendannelsestid (trr)
4 ns
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 nA @ 50 V
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
50 V
Leverandørs enhedspakning
SOD-323
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
150mA
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 50 mA