1.5SMC8.2CA-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 1.251
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
12,1V Klemme 124A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC8.2CA-E3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC8.2CA-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC8.2CA-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
124A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
7,02V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
7,79V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
12,1V