1.5SMC8.2A-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 615
Datablad
YAGEO
På lager: 0
YAGEO
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
På lager: 11
Comchip Technology
12,1V Klemme 124A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC8.2A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC8.2A-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC8.2A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
124A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
7,02V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
7,79V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
12,1V