1.5SMC68A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
På lager: 486
92V Klemme 16,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC68A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC68A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC68A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
58,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
64,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
92V