1.5SMC47A-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 5.483
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
64,8V Klemme 23,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC47A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC47A-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC47A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 40.2VWM 64.8V DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
23,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
40,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
44,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
64,8V