1.5SMC15A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 2.785
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
21,2V Klemme 70,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC15A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
1.5SMC15A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC15A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 12.8VWM 21.2V DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
70,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
14,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
21,2V